Kontakt

Kontaktní osoba pro jakékoliv doplňující informace, či zájem o nemovitost:

David Horáček

David Horáček

+420 774 730 883
david.horacek@aktivreality.czUrčitě se každý jednou za svůj život ocitne v situaci, že musí nebo chce řešit své bydlení. Ať už se jedná o pronájem, koupě, prodej bytu nebo domu, vždy se jedná o velké rozhodnutí a někdy i na celý život. Když už máme fázi rozhodování za sebou, myslíme si, že teď už se to jenom dotáhne do konce. Jenže právě tady teprve zjistíme, že získání takového bydlení vyžaduje hodně informací, zařizování a starostí, což většinu lidí obtěžuje.


Kompletní profil makléře


Garance kvality služeb Aktivreality, vždy něco navíc…

Náš slogan pro nás není jen pouhým reklamním tahákem, snažíme se klientům nabídnou opravdu maximální komfort a nejvyšší úroveň nabízených služeb.

K etickému kodexu, kterým jsou vázáni všichni spolupracující kolegové v Aktivreality, jsme přidali navíc garanci kvality služeb, kterou přidáváme zase něco navíc…


Slyšeli jste někdy již zkušenosti jiných klientů při koupi nemovitosti financované hypotečním úvěrem? Zkušenosti typu: „nevyšla mi hypotéka a přišel jsem v RK o zálohu“…atd.

Tak to se Vám u nás nestane. Klientům, kteří financují nákup nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, nabízíme samozřejmou jistotu a tou je „garance hypotéky“. Aktivreality nabízí smluvní závazek všem klientům, kteří si rezervují nemovitost, že v případě negativního výsledku hypotečního úvěru vyplatíme rezervační poplatek v plné výši zpět.Asociace – Sdružení ochrany spotřebitelů je nestátní nezisková organizace, mající za cíl prosazovat spotřebitelům jejich práva v obchodních vztazích.

Aktivreality je jako jedna z mála realitních kanceláří držitelem certifikátu udělovaného asociací - sdružení ochrany spotřebitelů. Smluvní dokumenty a postupy prováděné v Aktivreality jsou v souladu s etickým kodexem sdružení ochrany spotřebitelů a prošly auditorní kontrolou této asociace.

Dojde-li mezi stranami ke sporu, má zájemce kupující právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.Napište nám