Lokalita

Město Neratovice leží ve Středočeském kraji, v okrese Mělník, v Polabské nížině asi 20 km severně od Prahy na řece Labi, která protéká okrajem města. Neratovice nabízí plnou občanskou vybavenost - poliklinika, nemocnice, supermarkety (Lidl, Tesco, Albert, Penny, Billa), několik MŠ, tři ZŠ, Dům dětí a mládeže, úřady, pošta, sportoviště, plavecký bazén, nově zrekonstruované letní koupaliště, zimní stadion, společenský dům s kinem a divadlem, knihovnu a několik restaurací i kaváren. Dále nabízejí spoustu aktivit pro děti a mladistvé a pro dospělé společenské a kulturní akce.

Neratovice se vyznačují perfektní dopravní dostupností do hlavního města Prahy – autem 20 minut, autobusem do půl hodiny. Autobusy ve špičce dopravu do Prahy obsluhují v téměř desetiminutových intervalech. Pohodlné spojení nabízí i vlak.

Byty vyrostou v klidné okrajové části města Neratovice v sousedství rodinné výstavby. Přímo u domu je autobusová zastávka linka 348 do Prahy – na metro stanice Ládví 30 min., bus 351 do Prahy – Letňany, bus 473 do Kralup n/V a bus 471 na Mělník a do Brandýsa n/L.

kompletní občanská vybavenost

bezkonkurenční dopravní dostupnost do Prahy

jihozápadní orientace a vzrostlá zeleň