Realizační tým

Investor

Hlavním investorem a organizátorem celého projektu BytyNeratovice je společnost Aktivholding-Developer s.r.o.


Společnost je zařazena do působnosti společnosti Aktivholding s.r.o, s několikaletou působností pod realitní značkou Aktivreality, dlouhodobě známá na místním trhu s nemovitostmi.

Manželé David a Jitka Horáčkovi

David a Jitka Horáčkovi
Majitelé společnosti

Výběr námi realizovaných stavebních projektů
a další naše projekty …Prodejce

Aktivreality - vždy něco navíc

David Horáček

David Horáček
realitní expert pro Prahu a Mělník

+420 774 730 883
david.horacek@aktivreality.cz

Určitě se každý jednou za svůj život ocitne v situaci, že musí nebo chce řešit své bydlení. Ať už se jedná o pronájem, koupě, prodej bytu nebo domu, vždy se jedná o velké rozhodnutí a někdy i na celý život. Když už máme fázi rozhodování za sebou, myslíme si, že teď už se to jenom dotáhne do konce. Jenže právě tady teprve zjistíme, že získání takového bydlení vyžaduje hodně informací, zařizování a starostí, což většinu lidí obtěžuje.

Za sebe a společnost Aktivreality Vám mohu slíbit seriózní přístup a profesionální služby, tedy vždy něco navíc. Neváhejte se na mne kdykoliv obrátit.


Kompletní profil makléře
Architektonické studio Versatile

Versatile

Děláme společně architekturu od roku 2011 a baví nás to každým dnem víc a víc. Při tvorbě dbáme na sebemenší detail, stejně jako se dokážeme dívat na věci z odstupu. Každý nový projekt je pro nás výzva a stále nás to motivuje hledat nová a originální řešení. Nebojíme se malých ani velkých projektů, ke všem přistupujeme se stejnou láskou a péčí a z každého chceme společně s klientem vytvořit co nejkvalitnější výsledek.

Versatile www.versatile.czPrávní služby

Advokátní služby při prodeji bytů v celém projektu a veškerou právní agendu včetně profesionálního poradenství zajišťuje Advokátní kanceláří Tříska a Žák.Mgr. Ing. Vojtěch Tříska, advokát

Mgr. Ing. Vojtěch Tříska, advokát

Mgr. Jiří Žák, advokát

Mgr. Jiří Žák, advokát

Mgr. Ing. Juraj Dulík, advokát

Mgr. Ing. Juraj Dulík, advokát

Mgr. Zbyněk Havlík, advokát

Mgr. Zbyněk Havlík, advokátVíce info na www.triskazak.cz
Zhotovitel stavby

KASTEN spol. s r. o. vznikla v roce 1995. Dnes patří mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví. Již 23 let zajišťujeme pro své zákazníky služby voblasti stavebnictví. Provádíme výstavbu, modernizaci a rekonstrukce průmyslových, občanských a bytových staveb a dodavatelskou činnost. Se stavbou nízkoenergetických bytových, polyfunkčních a rezidenčních domů máme mnohaleté zkušenosti.

Daří se nám stavět kvalitní moderní a komfortní bydlení s ekologicky šetrnou architekturou. Velký důraz klademe na energetickou úspornost, elegantní design, uživatelskou praktičnost a ochranu životního prostředí. K projektům přistupujeme komplexně, využíváme ekologické materiály a podporujeme zdravý životní styl.Naším cílem je nabízet moderní, komfortní bydlení a představit ekologicky šetrnou architekturu. Přistupujeme komplexně k úspoře energií a podporujeme zdravý životní styl.PRÁVĚ REALIZOVANÉ PROJEKTYKASTEN spol. s r. o.

U LESOPARKU

Na severu Prahy, v trojúhelníku vymezeném konečnou stanicí metra, nákupním centrem a lesoparkem, vzniká ve spolupráci se společností U lesoparku s.r.o. a Ing Janem Dvořákem ojedinělá výstavba 114 rodinných domů. Pro všechny co chtějí žít v Praze, u metra, ale v zeleni.

KASTEN spol. s r. o.

MOUNTAIN GATE NÍZKÉ TATRY

Poblíž známého lyžařského střediska Jasná v Nízkých Tatrách probíhá realizace projektu Mountain Gate, který nabízí apartmány s komplexními hotelovými službami. Jsou vhodné jak pro podnikatele, tak pro rodiny s dětmi. Celkem 90 apartmánů ve třech budovách splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů. Kvalitu projektu umocňuje architektura v moderním horském stylu.

KASTEN spol. s r. o.

PROJEKT VINIČNÁ, MLADÁ BOLESLAV

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě ulice Viničná. Malý projekt domu se 14 bytovými jednotkami. Předností je krátká docházková vzdálenost za kulturou, sportem, vzděláním a zdravotní péčí. Četné obchody, restaurace, nedaleký lesopark Štěpánka a závod Škoda Auto jednoznačně podtrhují výhodnou polohu domu.
Více referencí a informací o nás naleznete na: www.kasten.cz/development